Severin Nilsson oljemålning
2017-11-23
502823
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SEVERIN NILSSON (1846-1918): Gårdsmotiv, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 68x90 cm