Einar Jolin färglitografi
2017-11-22
502808
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Drottningholm, signerad Jolin, 328/360, färglitografi, ca 45x55 cm
Gulnad