Ask med lock Kina 1800-tal
2017-11-23
502796
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASK MED LOCK, trä, Kina, 1800-tal, skuren dekor, längd ca 6,5 cm, höjd ca 3,5 cm
Nagg