Nils & Kajsa Strinning
2017-11-22
502795
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NILS & KAJSA STRINNING, "String", hyllsystem, 1900-talets andra hälft, teak, delvis etikettmärkta, bestående av 3+6+8+8 hyllplan, 4+5 gavlar, hyllplansnen mått ca 30x31 (3), 30x58 (6), 20x58 (8), 39x20 (8), gavlarnas mått 77x28 (4), 100x18 cm (5)
Bruksslitage