Olle Kåks litografi
2017-11-22
502794
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE KÅKS (1941-2003), abstrakt komposition, signerad samt numrerad 7/50, ca 62 x 47 cm.