E Ehrling marinmålning
2017-11-22
502792
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
E EHRLING (1900-tal): Föreställande fullriggarna Elfvik och Lidingö, signerad E Ehrling, olja på duk, ca 140 x 358 cm