Penselvas Kina 1700-tal
2017-11-22
502730
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PENSELVAS, porslin, Kina, 1700-tal, genombruten dekor i relief av fohundar, vit glasyr, höjd ca 12 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Guldlagningar