Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2017-11-22
502685
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): "Kärlekens laburint", signerad Ulrika HV, 378/380, färglitografi, ca 42x31 cm