GUNNAR BRUSEWITZ, Gotland, blyerts
2017-11-25
502651
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): "Gotland", signerad och daterad Brusewitz VII / 67, blyerts, 22x27 cm