Väska silver
2017-12-02
502638
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄSKA, silver, nedertill med genombrutet mönster, omkring, 1920/30-tal, svenska importstämplar, höjd 17,5 cm, vikt ca 105 g, etui märkt Kung. Hofleverantör, Aktiebolaget Nordiska Kompaniet, Stockholm
Kedja saknas