John Thorgren
2017-11-22
502605
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN THORGREN (1918-2000): Vattenfall, signerad och daterad J. Thorgren -82, olja på duk, ca 49x36 cm