Mindre vas oxblodsglasyr
2017-11-22
502573
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MINDRE VAS, porslin, Kina, 17/1800-tal, oxblodsglasyr, höjd ca 12 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Krackelering