Klubbat för:
17 000 SEK
20 000 SEK
HANS J WEGNER, "Kinastolen", karmstolar, 1 par, Fritz Hansen, Danmark 1987, formgivna 1943, körsbär, lösa dynor i ljust skinn, etikettmärkta
Smärre slitage, en stol med lagning i innerramen
502529
2017-11-22