Olle Baertling färgserigrafi
2017-11-22
502526
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition, signerad Baertling, numrerad 293/300, daterad 1950-68, färgserigrafi, bladstorlek ca 19x27,5 cm