Taklampa jugend
2017-11-22
502515
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, koppar, jugend, tidigt 1900-tal, 4 glödlampshållare i porslin, höjd ca 90, diameter 51 cm
Bruksslitage, avklippt el i bohov av översyn