Klubbat för:
2 400 SEK
4 000 SEK
SPEGELTRYMÅ, Karl Johan, 1800-talets första hälft, asymetriskt fanérad, eboniserade pelare, förgyllda bronsornament, höjd ca 277, 45x84 cm
Åldersrelaterat slitage, skrapmärken
502513
2017-11-22