Umo Vallman olja
2017-11-25
502426
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap med stugor, signerad Uno Vallman 1958, olja på pannå, 27x34,5 cm