Bordslampor 1800-tal
2017-11-25
502412
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 18 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1800-talet andra hälft, förgylld och patinerad brons med marmorskaft, höjd inkl. skärm 72 cm
En med skadat/ lagat marmorskaft