Judith Johansson
2017-11-25
502404
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JUDITH JOHANSSON, rölakan, signerad JJ, ca 243x160 cm
Nyligen tvättad, slitage