Fat Japan Imari
2017-11-21
502397
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, porslin, Japan, 1800-tal, Imari, dekor av växtelement, emaljfärger, järnoxid samt underglasyrblått, diameter ca 40 cm
Åldersrelaterat slitage