Bernard Buffet färglitografi
2017-11-21
502395
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNARD BUFFET (Frankrike, 1928-1999): Blomsterstilleben, signerad i trycket, färglitografi, bladstorlek ca 31x24 cm
Ej examinerad utanför ramen