Oidentifierad konstnär, olja porträtt
2017-11-22
502369
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Officier i uniform, enligt traditionen föreställande Sprengtporten, olja på duk, 72x59 cm
Krackleringar, smärre färgbortfall