Armband 18 k guld safirer diamanter
2017-11-28
502356
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, fasettslipad blå resp. rosa safirer, 6 gammalslipade diamanter totalt ca 0,42 ct, längd ca 16 cm, vikt ca 12,9 g
Bruksslitage, en rosa safir med nagg