Vas Kina
2017-11-21
502353
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, keramik, Kina, 18/1900-tal, bronsimitation, godronnerad, höjd ca 14,5 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling