Bläckställ
2017-11-20
502328
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BLÄCKSTÄLL, LÄSKVAGGA, patinerad zink, 1800-talets slut, längd 21 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
skador, delar saknas