Bordslampor 1960-tal
2017-11-20
502320
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, mässing och trä, 1960-tal, delvis vitlackerade, skärmar i vit textil, höjd ca 55 cm
Visst slitage