Silver bägare gräddkanna
2017-11-20
502318
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NILS ORSTEDT (Norrköping, 1745-1769), bägare, silver, förgylld insida, höjd ca 11 cm, vikt ca 101 g
Lätta bucklor