Gräddkanna i silver
2017-11-20
502295
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, London, 1700-talets första hälft, höjd 10 cm, vikt 70 g
PROVENIENS: Russell Bodés samling
bucklor