Hans Agne Jakobsson fönsterlampor
2017-11-19
502247
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, fönsterlampor, 3 st., 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 19 cm
Ytskador