Stig Lindberg kanna samt vas/ljusstake
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
STIG LINDBERG, "Snurran", vas/ljusstake, kanna, fajans med tenglasyr, signerad med den blå studiohanden, handmålad, höjd 12-19 cm
Kuntoraportti
Krackeleringar
502225
Päivämäärä:
2017-11-19