Sven X:et Erixon färglitografi
2017-11-19
502189
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): "Fyrverkeri", signerad i blyerts Sven Erixson, numrerad i bläck 79/100, färglitografi, ca 34 x 46 cm