Oscar Kleineh Vy från fiskeby i Norge
2017-12-03
502063
| Klubbat belopp | 6 000 EUR |
| Utropspris | 10 000 EUR |
OSCAR KLEINEH (1846-1919)
Vy från fiskeby i Norge
Sign. -79. Olja på duk 32,5x49 cm.