Taklmapa
2017-11-20
502047
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, med kupor och skål i matterat glas, stomme i järn, höjd ca 89 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Rostanlupen, smärre tillverkningdefekter