Vas Qingbai Anhua
2017-11-20
501995
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, omkring år 1800, balusterformad, Qingbai, anhuadekor, höjd ca 38 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Nedslipad, lagningar