Govlampa empirestil
2017-11-20
501959
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, empirestil, 1900-tal, brons, höjd inkl skärm 154 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Skador