Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
STEIFF, 3 st, "Mucki" "Macki" och "Mecki", igelkottar, 1950/60-tal, längd ca 11-25 cm
Bruksslitage
501956
2017-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här