Alpo Jaakola Sex ansikten
2017-12-03
501846
| Klubbat belopp | 800 EUR |
| Utropspris | 1 000 EUR |
ALPO JAAKOLA (1929-1997)
Sex ansikten
Sign. 1979. Olja på duk 90x40 cm.