Golvlampa
2017-11-18
501838
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, delvis bemålad, reglerbar, höjd 110-160 cm
Bruksslitage