Tage Törning olja
2017-11-21
501809
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAGE TÖRNING (född 1925): Figurkomposition med ryttare, signerad Tage Törning, olja på pannå, ca 43,5x58 cm
Litet skrapmärke strax under övre vänster hörn