Ryno Frieberg oljemålning
2017-11-18
501777
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RYNO FRIEBERG (född 1920): Stilleben med blommor, signerad och daterad Ryno 1954, olja på duk, ca 41x33 cm