Utsikt genom murat valv oljemålning
2017-11-17
501734
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Utsikt genom murat valv, signerad och daterad à tergo Therese Klatt 19 dezember-78, olja på pannå, ca 21x27 cm