Taklampa 1950-tal
2017-11-16
501652
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1950-tal, stomme i mässing, 8 ljuspunkter, dekorelement i plast, höjd 68, diameter 50
Dekorelement fattas, bruksslitage