Bordslampa 1900-talets första hälft
2017-11-16
501607
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i patinerad metall, skärm i grön- och vitlackerad metall, höjd ca 43 cm
Smärre ytskador