Johan Knutson Skärgårdsvy
2017-12-03
501542
| Klubbat belopp | 1 100 EUR |
| Utropspris | 1 200 EUR |
JOHAN KNUTSON (1816-1899)
Skärgårdsvy, sign. Olja på duk 34x53 cm.