Theo Tobiasse färglitografi
2017-11-16
501519
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "L´amour en bleu", signerad Theo Tobiasse, 157/180, färglitografi, ca 100x70 cm