Theo Tobiasse färglitografi
2017-11-16
501515
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "Loin de vente de l´est", signerad Theo Tobiasse, 151/180, färglitografi, ca 70x100 cm