Johan Petter Holmberg spegel
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, svensk empire, stockholmsarbete, otydlig hallstämpel, signerad IPH (Johan Petter Holmberg 1779-1831), pastellagedekor, bronserad samt bemålad, 92,5x47 cm
Ommålad samt bronserad, lagningar och skador
501497
2017-11-16