Klubbat för:
7 000 SEK
2 000 SEK
XYLOGRAFEN KALLE ANDERSSON (1853-1942): Skärgårdsmotiv från Grisslehamn, signerad och daterad Kalle Andersson Grisslehamn 1932, olja på, 47x63 cm
501484
2017-11-16