Philip von Schantz färglitografi
2017-11-16
501457
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vaser, signerad von Schantz -88, 36/70 Etat I, färglitografi, bildyta 46x62 cm