Philip von Schantz färglitografi
2017-11-16
501456
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vaser, signerad von Schantz -88, 35/50 Etat III, färglitografi, bildyta 46x62 cm